TIGROL HYD BIO HEES EXTRA ISO VG 46 20L
Hydraulické oleje / Hydraulické biologicky odbúrateľné

Viskozita: ISO VG 46 Balenie: 20L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
TIGROL
Kategórie
Hydraulické oleje , Hydraulické biologicky odbúrateľné

Cena 126,48 € s dph
105,40 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie TIGROL HYD BIO HEES EXTRA ISO VG 46

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede TIGROL HYD BIO HEES EXTRA ISO VG 46


Popis produktu

Veľmi kvalitný hydraulický olej šetrný k životnému prostrediu, vyrobený na báze rýchlo biologicky odbúrateľných nenasýtených syntetických esterov. Tento olej je z viac než 90% biologicky odbúrateľný podľa testov CEC-L-33-T-82. S rezervou spĺňa požiadavky normy na olej triedy HLP aj HVLP. 

TIGROL HYD BIO HEES EXTRA 46 ponúka tieto ďalšie výhody: Vynikajúcu oxidačnú stabilitu, ktorá je zárukou veľmi dlhej životnosti. Výbornú závislosť viskozity na teplote, vysoký viskozitný index. Neutrálne chovanie voči bežne používaným tesniacim materiálom. Excelentnú ochranu hydraulickej sústavy proti opotrebeniu a korózii. Vynikajúcu filtrovateľnosť a odolnosť proti tvorbe peny. 

TIGROL HYD BIO HEES EXTRA 46 je vhodný na použitie vo všetkých aplikáciách vyžadujúcich vysoko kvalitný hydraulický olej. 

Predovšetkým sa používa v stavebných, poľnohospodárskych alebo lesných strojoch v ekologicky citlivých oblastiach, ako napr. v blízkosti ochranných pásiem vodného zdroja, riek a jazier. Taktiež nachádza uplatnenie pri vodných elektrárňach, ochranných hrádzach a ďalších podobných zariadeniach a je vhodné ho použiť všade tam, kde by konvenčný minerálny olej mohol pri úniku spôsobiť kontamináciu životného prostredia. 

Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita pri 40°C v cSt (ASTM D445) 44
Viskozita pri 100°C v cSt (ASTM D445) 10
Viskozitný Index 227
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 271
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -33

Prílohy, technické listy :


Cena s DPH 126,48 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.