TIGROL HYD HLP ISO VG 46 20L
Hydraulické oleje / Hydraulicke HLP

Viskozita: ISO VG 46 Balenie: 20L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
TIGROL
Kategórie
Hydraulické oleje , Hydraulicke HLP

Cena 42,48 € s dph
35,40 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie TIGROL HYD HLP ISO VG 46

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede TIGROL HYD HLP ISO VG 46


Popis produktu

Veľmi kvalitný hydraulický olej vyrábaný zo špeciálneho základového oleja a vyváženého balíku aditív. Obsahuje účinné prísady proti oxidácii, korózii, opotrebeniu a peneniu a má veľmi dobrú schopnosť odlučovať vzduch. 

TIGROL HYD HLP 46 ponúka tieto ďalšie výhody: Vysokú odolnosť proti oxidácii, ktorá je zárukou veľmi dlhej životnosti. Veľmi nízku závislosť viskozity na teplote. Neutrálne chovanie voči bežne používaným tesniacim materiálom. Výbornú odolnosť proti strihovému namáhaniu. Veľmi dobrú filtrovateľnosť aj pri nižších teplotách. Schopnosť odolávať tvorbe trvalej emulzie a odlúčiť vodu. 

Používa sa predovšetkým pre hydrostatické hydraulické mechanizmy, najmä vysokotlaké, vybavené hydro-generátormi s vysokými požiadavkami na protioterový účinok oleja (lamelové, axiálne a radiálne piestové) a náročnými na jeho termooxidačnú stálosť. Môže byť použitý k mazaniu namáhaných obehových sústav, ozubených prevodov, k mazaniu pohyblivých dielov pomocou tzv. ,,olejovej hmly“ a veľa ďalších aplikácií vrátane hydrodynamických systémov. DIN 51524 - HLP DIN 51502-H ISO 6743/4 HM ISO TC 28/SC 4 CETOP RP91H 

Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita pri 40°C v cSt (ASTM D445) 46
Viskozita pri 100°C v cSt (ASTM D445) 6,7
Viskozitný Index 115
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 225
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -27
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052 0.860

Prílohy, technické listy :


Cena s DPH 42,48 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.