Vážení zákazníci,
Z dôvodu ochrany zdravia a na základe nariadení vlády v súvislosti s koronavírusom bude odberne miesto nášho eshopu www.eoil.sk naďalej prevádzkované, avšak v obmedzenom režime, len cez výdajné okienko.

Otváracie hodiny upravujeme na : pondelok až piatok od 8.00 do 16.00 hod .

Vaše objednávky kuriérom vybavujeme takisto naďalej, v núdzovom režime. Spoločnosť Remax, ktorá realizuje zásielky si aktuálne účtuje rizikový príplatok 1,50€ a akceptuje platbu iba kartou, nie hotovosť. Donáška tovaru iba po prvé dvere.
Prosím o akceptáciu a pochopenie týchto dočasných opatrení.
V prípade potreby nás kontaktujte emailom alebo telefonicky. Z dôvodu časteho preťaženia siete je lepšie volať na mobilne číslo (+421) (0) 903 582 675
Viac info na https://www.eoil.sk/info-o-fungovani-spolocnosti-pocas-covid-19/clanok/40

TIGROL JOY FO 5W-30 5L
Motorové oleje / Osobné automobily

Viskozita: SAE 5W-30 Balenie: 5L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
TIGROL
Kategórie
Motorové oleje , Osobné automobily

Cena 22,68 € s dph
18,90 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie TIGROL JOY FO 5W-30

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede TIGROL JOY FO 5W-30


Popis produktu

Popis:
Syntetický ľahkobežný, nízko popoľnatý motorový olej najvyššej kvality, vyvinutý podľa najnovšej technológie na báze vybraných syntetických základových olejov s použitím najmodernejších aditív. Zaisťuje s vysokou rezervou maximálnu prevádzkovú bezpečnosť motora pri najvyššom zaťažení a dlhých výmenných intervaloch oleja.
TIGROL JOY FO 5W-30 ponúka nasledujúce výhody:
Predĺžený servisný interval údržby a výmeny oleja. Maximálna úspornosť a energetická účinnosť - šetrí palivo. Zvýšená vnútorná čistota a tým predĺženie životnosti motora. Veľmi vysoká ochrana proti oxidácii, veľmi dobrá strihová stabilita. Rýchle premazanie a ochranu motora najmä pri studených štartoch.
Použitie:
Olej TIGROL FO 5W-30 bol predovšetkým vyvinutý pre moderné motory FORD preplňované aj nepreplňované, benzínové aj naftové.Je určený do nových motorov Ford osobných a ľahkých úžitkových vozidiel, v súlade s predpisom výrobcu - noriem Ford WSS-M2C913-A, B a C, nahradených v súčasnosti jedinou normou Ford WSS-M2C913-D.


Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita pri 40°C v cSt (ASTM D445) 53
Viskozita pri 100°C v cSt (ASTM D445) 9,7
Viskozitný Index 168
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 220
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -45
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052 0,853
Sírny popol, hm%, ASTM D 874 1,09

Prílohy, technické listy :


Cena s DPH 22,68 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.