Vážení zákazníci,
Z dôvodu ochrany zdravia a na základe nariadení vlády v súvislosti s koronavírusom bude odberne miesto nášho eshopu www.eoil.sk naďalej prevádzkované, avšak v obmedzenom režime, len cez výdajné okienko.

Otváracie hodiny upravujeme na : pondelok až piatok od 8.00 do 16.00 hod .

Vaše objednávky kuriérom vybavujeme takisto naďalej, v núdzovom režime. Spoločnosť Remax, ktorá realizuje zásielky si aktuálne účtuje rizikový príplatok 1,50€ a akceptuje platbu iba kartou, nie hotovosť. Donáška tovaru iba po prvé dvere.
Prosím o akceptáciu a pochopenie týchto dočasných opatrení.
V prípade potreby nás kontaktujte emailom alebo telefonicky. Z dôvodu časteho preťaženia siete je lepšie volať na mobilne číslo (+421) (0) 903 582 675
Viac info na https://www.eoil.sk/info-o-fungovani-spolocnosti-pocas-covid-19/clanok/40

VALVOLINE ALL CLIMATE C3 5W-40 (DURABLEND DIESEL) 1L
Motorové oleje / Osobné automobily

Viskozita: SAE 5W-40 Balenie: 1L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
VALVOLINE
Kategórie
Motorové oleje , Osobné automobily

Cena 6,02 € s dph
5,02 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie VALVOLINE ALL CLIMATE C3 5W-40 (DURABLEND DIESEL)

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede VALVOLINE ALL CLIMATE C3 5W-40 (DURABLEND DIESEL)


Popis produktu

Valvoline ALL CLIMATE Diesel 5W-40  je moderný motorový olej, vyrobený špeciálne pre dieslové motory s vysokým pracovným tlakom, aj bez preplňovania v osobných a lahkých nákladných automobiloch. Produkt Valvoline ALL CLIMATE Diesel 5W-40  je vyvorený kombináciou vysokokvalitného syntetického základového oleja a najmodernejšej aditivačnej technológie. Valvoline ALL CLIMATE Diesel 5W-40  má špeciálne čistiace schopnosti, dôležité pri častom používaní turbo/dieselového motora. Detergentné prísady udržujú čistotu motora, ktorá je dôležitá pri lepšom spalovaní zmesi a tým zabezpečujú aj nízku spotrebu pohonných hmôt. Chemické zloženie oleja a jeho kinematická vizkozita umožňuje rýchle štarty a lubrifikáciu aj pri nízkych teplotách. Tým, že obmedzujú tvorbu úsad, chránia turbosystém, čo má vplyv na jeho životnosť. Viskozitná trieda SAE 5W40 je určená aj pre dieselové motory so vstrekovacou jednotkou /TDI/.

Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita pri 40°C v cSt (ASTM D445) 87
Viskozita pri 100°C v cSt (ASTM D445) 14,3
Viskozitný Index 171
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 222
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -48
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052 0,854
TBN, mg KOH / g, ASTM D 2896 7,5

Prílohy, technické listy :


Cena s DPH 6,02 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.