XADO AMC MAXIMUM 1 STAGE 0.23L

Autokozmetika / Servisná chémia
Balenie: 0.23L | Dostupnosť: Skladom
  • XADO AMC MAXIMUM 1 STAGE 0.23L 51,50 € s dph
Výrobca
XADO
Kategórie
Autokozmetika , Servisná chémia

Cena 51,50 € s dph
42,92 € bez dph
Pre B2B ceny, kliknite sem

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie XADO AMC MAXIMUM 1 STAGE

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede XADO AMC MAXIMUM 1 STAGE


Popis produktu

 Atomic Metal Conditioner Maximum je komplexne aditívum do motorového oleja.Jeho účinok je založený na vytvorení novej ochrannej vrstvy na trených kovových častiach v miestach maximálneho opotrebovania a takisto zlepšuje aj mazacie vlastnosti oleja.

Odporúčaná aplikácia:

Pre jazdené autá (viac ako 20 000 km )

• V prípade opotrebovaných motorových častí a ich nížšej výkonnostnej úrovne

• Ako preventívne opatrenia pre spoľahlivú ochranu proti opotrebeniu (až na ďalších 100 000 km), zvyšuje životnosť motora

• Ako zložka na redukciu výkonových strát pri trení

(znižuje spotrebu paliva) pri štandardných prevádzkových režimoch motora;

• Ako zložka na vylepšenie mazacích vlastností oleja na vytvorenie ochranných rezervných vlastnosti oleja pri záťažových a preťažených módoch prevádzky motora.

Aplikácia

Pretrepte obsah fľašky. Nalejte do olejového plniaceho hrdla motora zohriatého na prevádzkovú teplotu. Nechajte motor nečinne na voľnobehu 3-5 min, potom prevádzkujte vozidlo ako obvykle. Proces revitalizácie bude kompletný po cca 1500km. Počas tejto periódy sa neodporúča vymieňať olej.

Dávkovanie:

Atomic Metal Conditioner Maximum (225ml) sa aplikuje do motora osobného auta a malých nákladných áut s olejovou náplňou do 10 l.  Ak  je olejová kapacita 10-20 litrov (veľke nákladné autá), dávkovanie by malo byť zdvojnásobené.

Cena s DPH 51,50 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.

KONTAKT

BRATISLAVA:
(+421) (0) 903 582 675

SENICA:
(+421) (0) 907 142 920

O olejoch, len tak, všeobecne ...

Neustále sa stretávame s tým, že naši zákazníci v snahe vybrať ten najlepší olej do svojho štvor - prípadne dvojkolesového milačika, používajú pojmy ako syntetika, polosyntetika, pýtajú sa na porovnanie olejov podľa výrobcov, trvajú na pomaly dnešnom d...
čítať viac