Vážení zákazníci,
Z dôvodu ochrany zdravia a na základe nariadení vlády v súvislosti s koronavírusom bude odberne miesto nášho eshopu www.eoil.sk naďalej prevádzkované, avšak v obmedzenom režime, len cez výdajné okienko.

Otváracie hodiny upravujeme na : pondelok až piatok od 8.00 do 16.00 hod .

Vaše objednávky kuriérom vybavujeme takisto naďalej, v núdzovom režime. Spoločnosť Remax, ktorá realizuje zásielky si aktuálne účtuje rizikový príplatok 1,50€ a akceptuje platbu iba kartou, nie hotovosť. Donáška tovaru iba po prvé dvere.
Prosím o akceptáciu a pochopenie týchto dočasných opatrení.
V prípade potreby nás kontaktujte emailom alebo telefonicky. Z dôvodu časteho preťaženia siete je lepšie volať na mobilne číslo (+421) (0) 903 582 675
Viac info na https://www.eoil.sk/info-o-fungovani-spolocnosti-pocas-covid-19/clanok/40

XADO AtomEX Multi-Cleaner Diesel 0.25L
Autokozmetika / Servisná chémia

Balenie: 0.25L | Dostupnosť: Skladom
  • XADO AtomEX Multi-Cleaner Diesel 0.25L 13,59 € s dph
Výrobca
XADO
Kategórie
Autokozmetika , Servisná chémia

Cena 13,59 € s dph
11,33 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie XADO AtomEX Multi-Cleaner Diesel

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede XADO AtomEX Multi-Cleaner Diesel


Popis produktu

AtomEX Multi-Cleaner Diesel JE Vysoko výkonný čistič palivového systému pre dieselové motory, ktorý čistí palivový systém až na úroveň technickej čistoty. Zvyšuje výkon palivového čerpadla. Spoľahlivo chráni palivový systém.
Pri pravidelnej prevádzke a jazde automobilu na štandardnú naftu, sa tvoria usadeniny v palivovom systéme. Tieto usadeniny znižujú výkon motora, zvyšujú spotrebu paliva a toxicitu výfukových plynov, zvyšujú detonačné riziko a vibrácie.
Riešenie: pravidelné čistenie palivového systému.
Náhodné vniknutie vody alebo tankovanie  kontaminovaným palivom môže spôsobiť rozbitie čerpadla, zavesenie ihiel vstrekovačov.
Revitalizant obsiahnutý v čističi spoľahlivo chrániť časti palivového zariadenia, čerpadlá a vstrekovače proti opotrebeniu.
Výhody:
Bezpečne a rýchlo odstraňuje všetky druhy usadenín a nečistôt
Čistí vstrekovacie trysky a sacie ventily a spaľovaciu komoru na úroveň technickej čistoty
Odstraňuje vlhkosť z palivového systému
znižuje hladinu toxických zložiek vo výfukových plynoch.
S revitalizantom: Tvorí pevnú vrstvu proti opotrebeniu na palivových častiach priamo počas chodu motora. Obnovuje výkon čerpadla na nominálnu úroveň a zlepšuje rozptýlenie paliva. Chráni vstrekovacie ihly pred znečisteným pri prevádzke na nekvalitnom palive. Zvyšuje výkon, spoľahlivosť a predlžuje životnosť súčastí palivového systému
Aplikácia:
Nalejte do palivovej nádrže pred tankovaním
Produkt je kompatibilný so všetkými značkami benzínu, je bezpečný pre katalyzátory, senzory, ventily. Odporúča sa používať pri každom tankovaní.
Dávkovanie: 250 ml na 40 až 60 litrov paliva.Ďaľšie technické parametre


Cena s DPH 13,59 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.