MOBIL AGRI EXTRA 10W-40 208L
Polnohospodárska technika

Viskozita: SAE 10W-40 Balenie: 208L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Polnohospodárska technika

Cena 926,02 € s dph
771,68 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie MOBIL AGRI EXTRA 10W-40

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL AGRI EXTRA 10W-40


Popis produktu

              Super Tractor Oil Universal (STOU) maziváPopis produktuMobil Agri Extra 10W-40 je syntetický zmes, extra vysoký výkon, multi-funkčné mazivo pre väčšinu aplikácií Poľnohospodárska technika. Tento olej STOU poskytuje vynikajúci výkon v vznetových a zážihových motorov, prevodoviek, hydrauliky, rozvodovky, a olejových bŕzd pôsobiacich v poľnohospodárskom prevádzke. Je navrhnutý s použitím vysoko kvalitných základových olejov a optimalizovaný aditívny systém. Mobil Agri Extra 10W-40 olej je doporučený pre použitie v širokej škále závažných náročných aplikáciách a extrémnych prevádzkových prostredí nájdených v odvetví poľnohospodárstva.
Vlastnosti a výhodyPoľnohospodárske podniky zamestnávajú širokú škálu zariadení, ktoré vyžadujú multi-funkčné mazacie výkon. Pokročilá technológia v Mobil Agri Extra 10W-40 spĺňa najrôznejšie mazacie požiadavky týchto zariadení, čo znižuje počet požadovaných mazív, a možnosť nesprávneho použitia. Medzi kľúčové výhody patrí:
Vlastnosti VıhodyVynikajúca tepelná a oxidačná stabilita Znížená tvorbe kalov-up a vysokým teplotám vkladyTBN rezervy Lepšie usadenínDobrá ochrana proti hrdzaveniu a korózii znižuje mieru opotrebenia a dlhú životnosť zariadení, najmä v hydraulických komponentovÚčinnými čistiacimi / disperzné Čistejšie motory a dlhú životnosť motoraViskozitu pri vysokej teplote uchovávania a volatilita kontrolný Znížená motor oderu, vŕtanie leštenie, a spotreba olejaEfektívne trecie a nosné vlastnosti Vyšší výkon, lepší výkon výkon vlaku, a odstránenie klábosení v mokrých bŕzdVynikajúce nízkoteplotné čerpateľnosť a výkonnosť ľahšie naštartovanie motora, znižujú opotrebenie v kritických ventilového rozvodu a dobré hydraulické reakcieZložka kompatibilitaUniverzálny výrobok Dlhšie tesnenia a tesnenie životZnižuje zásoby a šancu na nesprávneho
AplikáciaZmesná nafta a benzín-poháňal poľnohospodárske vozidlá a zariadeniaPrenosy Poľnohospodárske stroje a zariadenia a napájacie systémy, ktoré vyžadujú multifunkčné kvapalina 

Ďaľšie technické parametre


Cena s DPH 926,02 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.