Vážení zákazníci,
Z dôvodu ochrany zdravia a na základe nariadení vlády v súvislosti s koronavírusom bude odberne miesto nášho eshopu www.eoil.sk naďalej prevádzkované, avšak v obmedzenom režime, len cez výdajné okienko.

Otváracie hodiny upravujeme na : pondelok až piatok od 8.00 do 16.00 hod .

Vaše objednávky kuriérom vybavujeme takisto naďalej, v núdzovom režime. Spoločnosť Remax, ktorá realizuje zásielky si aktuálne účtuje rizikový príplatok 1,50€ a akceptuje platbu iba kartou, nie hotovosť. Donáška tovaru iba po prvé dvere.
Prosím o akceptáciu a pochopenie týchto dočasných opatrení.
V prípade potreby nás kontaktujte emailom alebo telefonicky. Z dôvodu časteho preťaženia siete je lepšie volať na mobilne číslo (+421) (0) 903 582 675
Viac info na https://www.eoil.sk/info-o-fungovani-spolocnosti-pocas-covid-19/clanok/40

TIGROL AGRI SUPER 10W-40 20L
Polnohospodárska technika

Viskozita: SAE 10W-40 Balenie: 20L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
TIGROL
Kategórie
Polnohospodárska technika

Cena 69,60 € s dph
58,00 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie TIGROL AGRI SUPER 10W-40

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede TIGROL AGRI SUPER 10W-40


Popis produktu

Polosyntetický viacúčelový traktorový olej vysokej kvality kategórie STOU, vyrobený z patentovanej zmesi syntetických a minerálnych olejov s najmodernejšími aditívami, majúci široký rozsah použitia v poľnohospodárskej technike. 

TIGROL AGRI SUPER 10W-40 ponúka nasledovné výhody: Vynikajúca ochrana pred opotrebením a vysoká čistota motora, prevodoviek a hydraulických systémov vďaka prvotriednej technológie aditivácie. Predurčený na celoročné použitie, dobré nízkoteplotné vlastnosti uľahčujú štartovanie za studena a vysokoteplotné vlastnosti umožňujú použitie pri vysokých vonkajších teplotách. Dobrá schopnosť obmedziť penenie pre presnú a spoľahlivú hydraulickú prevádzku. Viacúčelovosť oleja znižuje množstvo zásob a obmedzuje možnosť nesprávneho použitia 

TIGROL AGRI SUPER 10W-40 je vhodný na použitie do vznetových a zážihových motorov vrátane preplňovaných, prevodoviek, hydraulických systémov, nápravových prevodov a olejových bŕzd. Poľnohospodárske, stavebné a lesnícke podniky používajú často techniku, ktorá vyžaduje viacúčelové mazanie. Tento univerzálny olej spĺňa najrôznejšie požiadavky kladené na mazanie tejto techniky v náročných podmienkach pre práci v teréne a pri jeho celoročnom použití. 

Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita pri 40°C v cSt (ASTM D445) 88,4
Viskozita pri 100°C v cSt (ASTM D445) 13,6
Viskozitný Index 156
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 220
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -40
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052 0,87
Sírny popol, hm%, ASTM D 874 1,55

Prílohy, technické listy :


Cena s DPH 69,60 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.