TIGROL AGRI SUPER UTTO 57L
Polnohospodárska technika

Balenie: 57L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
TIGROL
Kategórie
Polnohospodárska technika

Cena 198,36 € s dph
165,30 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie TIGROL AGRI SUPER UTTO

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede TIGROL AGRI SUPER UTTO


Popis produktu


Viacúčelový traktorový olej vysokej kvality kategórie UTTO, vyrobený z patentovanej zmesi základových minerálnych olejov s najmodernejšími aditívami, majúci široký rozsah použitia v poľnohospodárskej technike. 

TIGROL AGRI SUPER UTTO ponúka nasledovné výhody: Vynikajúca ochrana pred opotrebením a vysoká čistota prevodoviek a hydraulických systémov vďaka prvotriednej technológie aditivácie. Vhodný na celoročné použitie, veľmi dobré nízkoteplotné vlastnosti. Vysoká schopnosť obmedziť penenie pre presný a spoľahlivý chod hydraulických systémov. Viacúčelovosť oleja znižuje množstvo zásob a obmedzuje problémy s nesprávnym použitím. 

TIGROL AGRI SUPER OTTO je vhodný na použitie do prevodoviek, hydraulických systémov, nápravových prevodov a olejových bŕzd predovšetkým v poľnohospodárskych a stavebných strojoch mnohých svetových výrobcov. Tento univerzálny olej spĺňa vysoké požiadavky kladené namazanie tejto techniky v náročných podmienkach pri práci v teréne a pri jeho celoročnom použití. Medzinárodné označenie je Universal Tractor Transmission Oil (UTTO).

Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita pri 40°C v cSt (ASTM D445) 67
Viskozita pri 100°C v cSt (ASTM D445) 10,7
Viskozitný Index 147
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 225
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -35
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052 0,883
Sírny popol, hm%, ASTM D 874 1,19

Prílohy, technické listy :


Cena s DPH 198,36 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.