TIGROL JOY 2T 208L

Motorové oleje / Motocykle 2T
Balenie: 208L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
TIGROL
Kategórie
Motorové oleje , Motocykle 2T

Cena 911,04 € s dph
759,20 € bez dph
Pre B2B ceny, kliknite sem

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie TIGROL JOY 2T

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede TIGROL JOY 2T


Popis produktu

Vysoko výkonný čiastočne syntetický olej tvorený zmesou kvalitných základových olejov a komplexu aditív, určený pre stratové mazanie dvojtaktových motorov. Použitie špeciálnej technológie Low- Smoke umožnilo minimalizovať objemy výfukových plynov a tým tento olej šetrí životné prostredie. Pre uľahčenie optickej kontroly zmesi, alebo hladiny v olejovej nádrži je tento produkt červeno zafarbený. 

TIGROL JOY 2T prináša tieto výhody: Udržuje vysokú čistotu zapaľovacích sviečok, piestov, spaľovacieho priestoru a výfuku. Zaisťuje vynikajúcu ochranu proti opotrebeniu v širokom rozsahu otáčok motora. Odpovedá klasifikáciám pre vysoké zaťaženie- vysokootáčkové, vzduchom chladené dvojtaktové motory. 

TIGROL JOY 2T je určený pre moderné, vzduchom aj vodou chladené dvojtaktové motory motocyklov, mopedov, motokár, snežných skútrov, motorových píl a veľa podobných aplikácií používajúcich palivo s chudou zmesou. Je vhodný ako pre oddelené mazanie (Autolube-Systém), tak aj pre zmiešané mazanie. Pri miešaní s palivom je treba dodržiavať miešacie pomery schválené výrobcom motora (v rozmedzí približne 1:25 až 1:100). 

Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita oleja pri 40°C v cSt 70
Viskozita oleja pri 100°C v cSt 9,7
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 145
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -30
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052 0,881


Prílohy, technické listy


Cena s DPH 911,04 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.

KONTAKT

BRATISLAVA:
(+421) (0) 903 582 675

SENICA:
(+421) (0) 907 142 920

Ochrana auta proti korózii

Hrdza dokáže na automobiloch napáchať veľké škody a ich majiteľom narobiť množstvo vrások na čele. Aby ste nepatrili medzi nich, mali by ste sa pred nadchádzajúcou zimnou sezónou dostatočne pripraviť. Koróziou nazývame chemické zmeny, ktorými sa mení pov...
čítať viac