Vážení zákazníci,
Z dôvodu ochrany zdravia a na základe nariadení vlády v súvislosti s koronavírusom bude odberne miesto nášho eshopu www.eoil.sk naďalej prevádzkované, avšak v obmedzenom režime, len cez výdajné okienko.

Otváracie hodiny upravujeme na : pondelok až piatok od 8.00 do 16.00 hod .

Vaše objednávky kuriérom vybavujeme takisto naďalej, v núdzovom režime. Spoločnosť Remax, ktorá realizuje zásielky si aktuálne účtuje rizikový príplatok 1,50€ a akceptuje platbu iba kartou, nie hotovosť. Donáška tovaru iba po prvé dvere.
Prosím o akceptáciu a pochopenie týchto dočasných opatrení.
V prípade potreby nás kontaktujte emailom alebo telefonicky. Z dôvodu časteho preťaženia siete je lepšie volať na mobilne číslo (+421) (0) 903 582 675
Viac info na https://www.eoil.sk/info-o-fungovani-spolocnosti-pocas-covid-19/clanok/40

TIGROL JOY 2T 208L
Motorové oleje / Motocykle 2T

Balenie: 208L | Dostupnosť: Skladom
Výrobca
TIGROL
Kategórie
Motorové oleje , Motocykle 2T

Cena 868,61 € s dph
723,84 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie TIGROL JOY 2T

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede TIGROL JOY 2T


Popis produktu

Vysoko výkonný čiastočne syntetický olej tvorený zmesou kvalitných základových olejov a komplexu aditív, určený pre stratové mazanie dvojtaktových motorov. Použitie špeciálnej technológie Low- Smoke umožnilo minimalizovať objemy výfukových plynov a tým tento olej šetrí životné prostredie. Pre uľahčenie optickej kontroly zmesi, alebo hladiny v olejovej nádrži je tento produkt červeno zafarbený. 

TIGROL JOY 2T prináša tieto výhody: Udržuje vysokú čistotu zapaľovacích sviečok, piestov, spaľovacieho priestoru a výfuku. Zaisťuje vynikajúcu ochranu proti opotrebeniu v širokom rozsahu otáčok motora. Odpovedá klasifikáciám pre vysoké zaťaženie- vysokootáčkové, vzduchom chladené dvojtaktové motory. 

TIGROL JOY 2T je určený pre moderné, vzduchom aj vodou chladené dvojtaktové motory motocyklov, mopedov, motokár, snežných skútrov, motorových píl a veľa podobných aplikácií používajúcich palivo s chudou zmesou. Je vhodný ako pre oddelené mazanie (Autolube-Systém), tak aj pre zmiešané mazanie. Pri miešaní s palivom je treba dodržiavať miešacie pomery schválené výrobcom motora (v rozmedzí približne 1:25 až 1:100). 

Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita pri 40°C v cSt (ASTM D445) 70
Viskozita pri 100°C v cSt (ASTM D445) 9,7
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 145
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -30
Hustota @15º C kg/l, ASTM D 4052 0,881

Prílohy, technické listy :


Cena s DPH 868,61 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.