Otázky a odpovede k XADO AMC MAXIMUM 1 STAGE

 Atomic Metal Conditioner Maximum je komplexne aditívum do motorového oleja.Jeho účinok je založený na vytvorení novej ochrannej vrstvy na trených kovových častiach v miestach maximálneho opotrebovania a takisto zlepšuje aj mazacie vlastnosti oleja.

Odporúčaná aplikácia:

Pre jazdené autá (viac ako 20 000 km )

• V prípade opotrebovaných motorových častí a ich nížšej výkonnostnej úrovne

• Ako preventívne opatrenia pre spoľahlivú ochranu proti opotrebeniu (až na ďalších 100 000 km), zvyšuje životnosť motora

• Ako zložka na redukciu výkonových strát pri trení

(znižuje spotrebu paliva) pri štandardných prevádzkových režimoch motora;

• Ako zložka na vylepšenie mazacích vlastností oleja na vytvorenie ochranných rezervných vlastnosti oleja pri záťažových a preťažených módoch prevádzky motora.

Aplikácia

Pretrepte obsah fľašky. Nalejte do olejového plniaceho hrdla motora zohriatého na prevádzkovú teplotu. Nechajte motor nečinne na voľnobehu 3-5 min, potom prevádzkujte vozidlo ako obvykle. Proces revitalizácie bude kompletný po cca 1500km. Počas tejto periódy sa neodporúča vymieňať olej.

Dávkovanie:

Atomic Metal Conditioner Maximum (225ml) sa aplikuje do motora osobného auta a malých nákladných áut s olejovou náplňou do 10 l.  Ak  je olejová kapacita 10-20 litrov (veľke nákladné autá), dávkovanie by malo byť zdvojnásobené.

Fórum - otázky a odpovede XADO AMC MAXIMUM 1 STAGEKONTAKT

BRATISLAVA:
(+421) (0) 903 582 675

SENICA:
(+421) (0) 907 142 920

Ochrana auta proti korózii

Hrdza dokáže na automobiloch napáchať veľké škody a ich majiteľom narobiť množstvo vrások na čele. Aby ste nepatrili medzi nich, mali by ste sa pred nadchádzajúcou zimnou sezónou dostatočne pripraviť. Koróziou nazývame chemické zmeny, ktorými sa mení pov...
čítať viac