MOBIL Pegasus 1 40 20L
Oleje pre plynové motory / Oleje pre stacionárne morory

Viskozita: SAE 40 Balenie: 20L | Dostupnosť: Kontaktujte nás
Výrobca
MOBIL
Kategórie
Oleje pre plynové motory , Oleje pre stacionárne morory

Cena 195,60 € s dph
163,00 € bez dph

Podobné produkty

Použitie oleja

Poznámka: Olej môže mať širšie použitie v rôznych iných modeloch a značkách. Pri vyhladávaní oleja môžte použiť aj niektorý z oficiálnych mazacích plánov (v sekcí Mazací plán) alebo nás môžete kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri výbere správneho oleja.


Uživateľské recenzie MOBIL Pegasus 1 40

Bohužial tento produkt ešte nikto neohodnotil. Pridajte Vašu recenziu.


Fórum - otázky a odpovede MOBIL Pegasus 1 40


Popis produktu

Popis produktu
Mobil Pegasus 1 je vysoko výkonný syntetický olej pre plynové motory navrhnutý tak, aby spĺňal najvyššie výkonnostné požiadavky najnáročnejších atmosférických a preplňovaných stechiometrických a plynových motorov spaľujúcich chudobnej zmesi. Je vyrobený z bezparafinových syntetických základových olejov a vyváženého systému aditív, ktoré spoločne zaisťujú výkonnosť presahujúce možnosti klasických olejov na ropnej báze. Potenciálny výhodou je predĺžená životnosť motora a oleja, nižšie náklady na údržbu a menšie spotreby. Jedinečná receptúra ​​oleja Mobil Pegasus 1 minimalizuje tvorbu popolnatých usadenín, usadenín na piestoch a krúžkoch, potláča odieraniu (vydieranie) podložiek a zmenšuje opotrebenie sediel ventilov. Olej Mobil Pegasus 1 je mimoriadne odolný voči oxidácii a prirodzene vysoký viskozitný index zložiek syntetického základového oleja zaručuje ochranný mazací film aj pri vysokých teplotách. Tekutosť výrobku je zaručená až do teploty -54 ° C, čo zaručuje dobré vlastnosti pri studených štartoch a účinné mazanie v mrazoch. Mobil Pegasus 1 vykazuje nízku prchavosť, čo do určitej miery prispieva k zníženiu spotreby oleja a na zlepšenie schopnosti mazania ventilov. Jeho jedinečné viskozitné parametre a nízky súčiniteľ trakcie znižujú straty energie a umožňujú lepšie využitie paliva zvlášť pri premenlivom zaťažení, rýchlostiach a teplotných podmienkach.

Vlastnosti a výhody
Moderná technológia používaná pri výrobe oleja Mobil Pegasus 1 je koncipovaná tak, aby poskytovala vysokú úroveň výkonnosti celého radu plynových motorov. Jeho mimoriadna oxidačná odolnosť a tepelná stabilita predlžujú prevádzkyschopnosť motora aj oleja. Jedinečné vlastnosti oleja Pegasus 1 tiež znižujú vnútorné trenie pri štartoch za studena a v horúcich prevádzkových podmienkach, čím sa znižuje opotrebenie motora a spotreba paliva. Používaním tohto výrobku sa vďaka predĺženiu prevádzkyschopnosti, zníženým nákladom na filtre a dlhšej životnosti motora znižujú náklady na údržbu.

Použitie
- Mobil Pegasus 1 je doporučovaný pre široké spektrum modelov plynových motorov.
- Výrobok je zvlášť vhodný pre rýchlobežné, štvortaktné preplňované aj atmosférické plynové motory vyžadujúce olej pre plynové motory s 0,5% obsahom popola.
- Ide o vynikajúci mazací olej ako pre stechiometrické konštrukcie, tak aj pre konštrukcie pre spaľovanie chudobných zmesou.
- Vďaka veľkému teplotnému rozsahu a lepšej ochrane motora a dlhšej životnosti oleja sa ideálne hodí pre kogeneračné aplikácie a pre aplikácie s chladením za bodom varu.
- Mobil Pegasus 1 je plne kompatibilný so všetkými tesneniami bežne používanými v plynových motoroch a je kompatibilné aj s ropnými olejmi. Zmiešaniu s ropnými olejmi však môže znížiť výkonnostné parametre tohto vynikajúceho syntetického oleja.
- Možno ho používať pre plynové motory, ktoré používajú ako vykurovací plyn alternatívne zdroje energie s nízkym obsahom sírovodíka.

Ďaľšie technické parametre

Vlastnosť Hodnota
Viskozita pri 40°C v cSt (ASTM D445) 93,8
Viskozita pri 100°C v cSt (ASTM D445) 13
Viskozitný Index 137
Bod vzplanutia, ºC (ASTM D92) 238
Bod tuhnutia, ºC, ASTM D 97 -48
Sírny popol, hm%, ASTM D 874 0,51
TBN, mg KOH / g, ASTM D 2896 6,5

Prílohy, technické listy :


Cena s DPH 195,60 €

Ak máte otázky k tomuto produktu Tu nás môžte kontaktovať.